Ostrołęka: Pijany mężczyzna wpadł pod koła pojazdu

W sobotę 13 grudnia na ul. Steyera doszło do potrącenia mężczyzny. Okazało się, że pieszy był pijany. W organizmie miał ponad 2,8 promila alkoholu.
Ostrołęka > Na sygnale
policja wypadek
Fot. KWP w Radomiu

W sobotę, 13 grudnia na ul. Steyera doszło do potrącenia mężczyzny. Okazało się, że pieszy był pijany. W organizmie miał ponad 2,8 promila alkoholu.

Według osoby zgłaszającej na ul. Steyera w Ostrołęce doszło do potrącenia mężczyzny. Na miejsce zdarzenia wysłano policjantów z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zastali pojazd marki nissan oraz leżącego na drodze mężczyznę.

– Według wstępnych ustaleń kierująca nissanem 35-letnia mieszkanka powiatu jadąc w kierunku ul. Jana Pawła tuż za przejściem dla pieszych potrąciła mężczyznę, który wtargnął na jezdnie. Mężczyzna w wyniku zdarzenia został zabrany do szpitala. Uczestników tego zdarzenia poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że kierująca nissanem była trzeźwa, natomiast pieszy miał w swoim organizmie ponad 2,8 promila alkoholu – komentuje mł. asp. Tomasz Żerański, KMP Ostrołęka.

Źródło: KMP w Ostrołęce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu