Goworowo: Włamanie do niezamieszkanego domu. Skradziono rzeczy o wartości 5 tys. zł

Policjanci z Ostrołęki poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do nowo budowanego domu na terenie powiatu ostrołęckiego. Wartość skradzionych przedmiotów to 5 tys. zł.
Goworowo > Na sygnale
Policja / epowiatostrolecki.pl
Fot. KMP w Ostrołęce

Policjanci z Ostrołęki poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do nowo budowanego domu na terenie powiatu ostrołęckiego. Wartość skradzionych przedmiotów to 5 tys. zł.

W piątek, 12 grudnia w godzinach wieczornych dyżurnego policji w Ostrołęce powiadomił mieszkaniec gminy Goworowo o kradzieży z włamaniem do jego nowo budowanego domu. Na miejsce udali się policjanci wraz z technikiem kryminalistyki.

– Według wstępnych czynności wykonanych na miejscu zdarzenia ustalono, że do włamania doszło od 10-12 grudnia Sprawcy weszli do środka budynku wyważając drzwi balkonowe, skąd zabrali dwie szlifierki, rower, wiertarkę oraz maszyny do mieszania kleju. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 5 tys. zł. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności, m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczono ślady – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, KMP w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w celu zatrzymania sprawców tego zdarzenia prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Goworowie.

Źródło: KMP w Ostrołęce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu