Łyse: Wypadek drogowy z udziałem łosia

Dziś doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Kierującemu, ani też żadnemu z dwóch pasażerów nic się nie stało, niestety łoś nie przeżył.
Łyse > Na sygnale
policja KMP
Fot. KMP w Ostrołęce

Dziś doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Kierującemu, ani też żadnemu z dwóch pasażerów nic się nie stało, niestety łoś nie przeżył.

Dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony o zderzeniu drogowym w miejscowości Serafin [gm. Łyse] samochodu osobowego z łosiem. Na miejsce skierowano policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

– Według wstępnych ustaleń kierujący toyotą yaris jadąc os strony Nowogrodu w kierunku Wydmus na łuku drogi w prawo uderzył w łosia, który gwałtownie wbiegł na jezdnie z lasu. Oprócz kierującego 55- letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego w pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierującemu, ani też pasażerom nic się nie stało, niestety potrącony łoś nie przeżył. Policjanci powiadomili Zarząd Dróg Wojewódzkich, który ma zająć się padłym zwierzęciem. Kierujący toyotą był trzeźwy – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, KMP Ostrołęka.

Redakcja, źródło: KMP w Ostrołęce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu