Gowin popiera kandydaturę Janusza Kotowskiego

Były minister rządu Donalda Tuska i kandydat na szefa PO, a obecnie prezes Polski Razem, poparł Janusza Kotowskiego w wyborach na prezydenta Ostrołęki.
Ostrołęka > Nasze sprawy
gowin jarosław pap
fFot. PAP / Radek Pietruszka

Były minister rządu Donalda Tuska i kandydat na szefa PO, a obecnie prezes Polski Razem, poparł Janusza Kotowskiego w wyborach na prezydenta Ostrołęki.

– Prezydent Kotowski stoi na straży polityki niskich podatków. Dał się poznać jako samorządowiec, który jest otwarty na osoby zakładające działalność gospodarczą. Istniejąca specjalna strefa ekonomiczna to dobry zaczyn do rozwoju gospodarczego miasta – powiedział Gowin.

– Życzę jemu i ostrołęczanom powodzenia w dążeniu do powstania największej inwestycji w regionie – budowy elektrowni. To ważne również dla bezpieczeństwa energetycznego Polski – dodał.

W najbliższą niedzielę, 30 listopada odbędzie się druga tura wyborów samorządowych o fotel prezydenta Ostrołęki. Z obecnym prezydentem Januszem Kotowskim [PiS] zmierzy się Łukasz Kulik, startujący z komitetu „Ostrołęka dla wszystkich”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu

  • NorberOstrołeka

    Prawda jest taka, że teraz wszyscy powinni spiąć tyłki i ponad podziałami zagłosować na Kotowskiego, cała prawica i performersi, żeby tylko czerwonek z SLD nie doszedł do władzy!