Powiat ostrołęcki: Znamy nieoficjalne wyniki składu rad gmin

Znamy już część nieoficjalnych wyników wyborów do rad poszczególnych gmin. Skład nowych rad nie jest jeszcze znany w trzech regionach.
Baranowo > Nasze sprawy
mapa powiatu opstrołęckiego
Fot. zspczerwin.edu.pl

Znamy już część nieoficjalnych wyników wyborów do rad poszczególnych gmin. Skład nowych rad nie jest jeszcze znany w trzech regionach.

Skład rady gminy Baranowo: Mirosław Deptuła, Czesława Abramczyk, Andrzej Stolarczyk, Waldemar Płoski, Janusz Obrębski, Roman Osiecki, Rafał Mydło, Józef Płoski, Joanna Szymaniak, Andrzej Socha, Tadeusz Jeznach, Andrzej Krawczyk, Kazimierz Kozłowski, Lesław Berk, Andrzej Duszak.

Skład rady gminy Olszewo-Borki: Mieczysław Szelkowski, Teresa Mierzejewska, Paweł Dębski, Roman Szczubełek, Jadwiga Nakielska, Tadeusz Dobrowolski, Aneta Larent, Karol Kwiatek, Edward Luma, Wiesław Jankowski, Jan Gadzała, Dariusz Kossakowski, Krzysztof Grala, Romuald Krukowski, Tadeusz Pysznik.

Skład rady gminy Lelis: Andrzej Brzozowski, Jerzy Dawid, Jan Mrozek, Stanisław Szczepanek, Janusz Bałon, Dariusz Mróz, Kazimierz Gers, Mirosław Krukowski, Anna Dobkowska, Józef Szczubełek, Krzysztof Murach, Czesław Bednarczyk, Marcin Piekarski, Tomasz Nalewajk, Robert Pianka.

Skład rady gminy Goworowo: Agata Majk, Sylwester Górecki, Karolina Łazicka, Małgorzata Gałązka, Jerzy Manowski, Mirosław Ziemek, Rafał Iwański, Anna Kwiatkowska, Janusz Żebrowski, Krzysztof Szabłowski, Renata Rurka, Danuta Domasik, Barbara Fronczyk, Krzysztof Zięba, Ryszard Pskiert.

Skład rady gminy Kadzidło: Katarzyna Pawłowska, Kazimierz Koczkodan, Jan Majewski, Paweł Majewski, Anna Giers, Barbara Bączek, Jacek Płoski, Mirosław Lesiński, Krzysztof Szlachetka, Marian Pajka, Ryszard Bielski, Zdzisław Pokora, Tadeusz Bieńkowski, Jan Kulasik, Roman Florek.

Skład rady gminy Troszyn: Stanisław Bobiński, Zenon Marek Mierzejewski, Andrzej Franciszek Szabłowski, Elżbieta Trzaska, Piotr Sokołowski, Jan Wróbel, Bożenna Maria Onyszk, Waldemar Kosewski, Jerzy Gumowski, Czesław Brzeziński, Zdzisław Pikowski, Stanisław Dzwonkowski, Andrzej Głębocki, Jerzy Wojciechowski, Edmund Zygmunt Szabłowski.

Skład rady gminy Łyse: Stanisław Lisek, Mirosław Krysiak, Abramczyk Piotr, Kazimierz Ciak, Janusz Szok, Barbara Murach, Adam Pliszka, Kazimierz Drężek, Adam Żubrowski, Adam Zakrzewski, Robert Wiśniewski , Adam Pisiak, Kazimierz Dymarczyk, Adam Krzyżewski, Jarosław Samsel.

Skład rady gminy Czarnia: Tadeusz Lenda, Halina Szkopińska, Halina Kulesik,Tadeusz Kordek, Dorota Kaczmarczyk, Ewelina Brakowiecka, Stanisław Szydlik, Krzysztof Kurzyński, Stanisław Brysiewski, Aneta Żyra, Anna Orłowska, Czesław Kalinowski, Grzegorz Oleśkiewicz, Ryszard Sztemberg, Marek Piórkowski.

W gminach Myszyniec, Rzekuń oraz Czerwin skład rady nie jest jeszcze znany.

Redakcja przypomina, że wyniki wyborów samorządowych są nadal nieoficjalne i mogą ulec zmianie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu