Baranowo: Podsumowanie czteroletniej kadencji podczas sesji [FOTO]

W Baranowie odbyła się ostatnia sesja VI kadencji rady gminy. Rajcy wyrazili m.in. zgodę na nieodpłatne nabycie od PKP na rzecz gminy nieruchomości gruntowej położonej w Jastrząbce o powierzchni 13 arów wraz z budynkiem dworca.
Baranowo > Nasze sprawy
Fot. baranowo.pl

W Baranowie odbyła się ostatnia sesja VI kadencji rady gminy. Rajcy wyrazili m.in. zgodę na nieodpłatne nabycie od PKP na rzecz gminy nieruchomości gruntowej położonej w Jastrząbce o powierzchni 13 arów wraz z budynkiem dworca.

Podczas sesji rada gminy wyraziła zgodę na nieodpłatne nabycie od PKP na rzecz gminy nieruchomości gruntowej położonej w  Jastrząbce o  powierzchni 13 arów  wraz z  budynkiem  dworca oraz wyraziła zgodę na sprzedaż nieruchomości o pow. 5 arów na tzw. poprawienie warunków zagospodarowania nieruchomości przyległej [budowę myjni samochodowej przy stacji obsługi samochodów.

Ponadto wójt Henryk Toryfter podsumował inwestycje, które zostały zrealizowane w mijającej kadencji. Następnie radni, sołtysi oraz wójt otrzymali pamiątkowe podziękowania za pracę dla gminy Baranowo oraz społeczności lokalnej.

Na zakończenie sesji wójt wraz z przewodniczący rady gminy podziękowali radnym, sołtysom i pracownikom samorządowym za czteroletnią pracę na rzecz rozwoju gminy.

Sesja rady gminy w Baranowie odbyła się w poniedziałek, 10 listopada.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu