Świt pewnie zwyciężył w Sypniewie

Świt Baranowo pokonał Orzeł Sypniewo 3:1 w meczu 13. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy z powiatu ostrołęckiego zwycięstwo w tym meczu zapewnili sobie dzięki dobrej grze w drugiej odsłonie.
Baranowo > Sport > Piłka nożna
Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo / epowiatostrolecki.pl

Świt Baranowo pokonał Orzeł Sypniewo 3:1 w meczu 13. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy z powiatu ostrołęckiego zwycięstwo w tym meczu zapewnili sobie dzięki dobrej grze w drugiej odsłonie.

Spotkanie było typowym meczem walki, gra toczyła się głównie w środku pola. Gospodarze objęli prowadzenie w 20. Minucie po błędzie jednego z defensorów Świtu. Trzy minuty po stracie bramki, drużyna z naszego powiatu doprowadziła do wyrównania. Z rzutu wolnego zagrywał Wojciech Gąska, piłkę przed bramkarzem gospodarzy strącił Tabaka, a Chodkowskiemu nie pozostało nic jak tylko dobić piłkę do pustej bramki. Do przerwy utrzymał się rezultat remisowy.

W drugiej odsłonie Świt wyszedł na prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystał Paweł Lutrzykowski. Goście zdobyli jeszcze trzeciego gola, którego autorem był Marcin Dobrzyński. Świt wygrał to spotkanie 3:1 i awansował na dziesiąte miejsce w tabeli A-Klasy.
Orzeł Sypniewo – Świt Baranowo 1:3 [1:1]