KS CK Troszyn zwycięsko zakończył jesień

Piłkarze KS CK Troszyn pokonali Żbik Nasielsk 7:1 w ostatnim meczu rundy jesiennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Przekonująca wygrana pozwoliła na utrzymanie drugiego miejsca w tabeli.
Troszyn > Sport > Piłka nożna
KS CK Troszyn – Korona HiD Ostrołęka / epowiatostrolecki.pl

Piłkarze KS CK Troszyn pokonali Żbik Nasielsk 7:1 w ostatnim meczu rundy jesiennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Przekonująca wygrana pozwoliła na utrzymanie drugiego miejsca w tabeli.

Do przerwy nic nie zapowiadało takiego rezultatu. KS CK Troszyn grał rozważnie, pilnując się w defensywie. Na piętnastominutową pauzę oba zespoły schodziły przy wyniku 1:0 dla gospodarzy – bramkę dla KS CK zdobył Adam Wolak. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie, kibice obejrzeli ich aż siedem.
Swoje kolejne dwie bramki dołożył Wolak, do tego na listę strzelców wpisywali się Michał Jantura, Łukasz Bałazy, Jakub Sowa i Michał Sawiak. Honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Damian Załoga. Wynik 7:1 oznacza dopisanie do konta KS CK Troszyn kolejnych trzech punktów. Troszyn ma ich na swoim koncie 32 [po piętnastu meczach] i zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą czterech „oczek” do lidera, ostrołęckiej Korony.
KS CK Troszyn – Żbik Nasielsk 7:1 [1:0]