Wysoka porażka ostrołęckiej Narwi

Narew Ostrołęka przegrała z Bugiem Wyszków 1:5 w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Mariana Szaramy źle rozpoczęli mecz, co wpłynęło na jego końcowy rezultat. Runda jesienna rozgrywek czwartoligowych zbliża się ku końcowi.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Narew Ostrołęka przegrała z Bugiem Wyszków 1:5 w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Mariana Szaramy źle rozpoczęli mecz, co wpłynęło na jego końcowy rezultat. Runda jesienna rozgrywek czwartoligowych zbliża się ku końcowi.

Piłkarze Bugu Wyszków rozpoczęli to spotkanie bardzo zmotywowani i już w trzeciej minucie strzelili pierwszą bramkę. Niedługo później kibice obejrzeli kolejnego gola dla Bugu. Do przerwy goście jeszcze trzykrotnie trafili do siatki, praktycznie przesądzając rozstrzygnięcie tego starcia. Narew odpowiedziała jednym golem, którego autorem był Piotr Kubat.

W drugiej połowie nie zobaczyliśmy goli i mecz zakończył się wynikiem 5:1 na korzyść Bugu. Przed Narwią w rundzie jesiennej jeszcze tylko jedno spotkanie – zawodnicy trenera Mariana Szaramy za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Obecnie Narew zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów w szesnastu meczach. Liderem jest Bzura Chodaków, która ma na swoim koncie 33 „oczka”. Tabelę zamyka Wkra Żuromin z bilansem 2 punktów.

Narew Ostrołęka – Bug Wyszków 1:5 [1:5]