Ostrołęka: 12-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Dziś rano na ul. Mostowej doszło do potrącenia 12- latki na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia dziewczynka z ogólnymi potłuczeniami ciała została zabrana do szpitala.
Ostrołęka > Na sygnale
policja wypadek
Fot. KWP w Radomiu

Dziś rano na ul. Mostowej doszło do potrącenia 12- latki na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia dziewczynka z ogólnymi potłuczeniami ciała została zabrana do szpitala.

W godzinach porannych dyżurny ostrołęckiej komendy został telefonicznie powiadomiony o potrąceniu pieszej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na wskazane miejsce natychmiast udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

– Według wstępnych ustaleń 47- letni kierujący renault jadąc ul. Mostową w kierunku ronda Siemowita III potrącił 12- letnią ostrołęczankę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Do potrącenia doszło na lewym pasie ruchu, kiedy to piesza schodziła już z przejścia dla pieszych. W wyniku zdarzenia dziewczynka z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierującemu renault zostało zatrzymane prawo jazdy – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, KMP Ostrołęka.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Redakcja, źródło: KMP Ostrołęka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu