Znaleziono zwłoki kobiety w szambie

We wtorek, w godzinach popołudniowych ostrołęcka policja otrzymała informację o znalezieniu ciała kobiety w szambie na jednej z posesji w Żabinie [gm. Goworowo] - Wstępne ustalenia wskazują, że jest to zaginiona Teresa Filipiak, aby jednak to potwierdzić niezbędne będą dalsze specjalistyczne badania - informuje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.
Goworowo > Na sygnale
policja, zwłoki
Fot. CHB

We wtorek, w godzinach popołudniowych ostrołęcka policja otrzymała informację o znalezieniu ciała kobiety w szambie na jednej z posesji w Żabinie [gm. Goworowo] – Wstępne ustalenia wskazują, że jest to zaginiona Teresa Filipiak, aby jednak to potwierdzić niezbędne będą dalsze specjalistyczne badania – informuje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce. 

– Na miejsce zdarzenia skierowano policjantów z wydziału kryminalnego. Ciało osoby zostało przewiezione do prosektorium. Wstępne ustalenia wskazują, że jest to zaginiona Teresa Filipiak, aby jednak to potwierdzić niezbędne będą dalsze specjalistyczne badania – komunikuje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Obecnie policjanci wydziału kryminalnego prowadzą czynności w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci osoby.

O zaginięciu Teresy Filipiak pisaliśmy na łamach naszego portalu. „Kobieta po raz ostatni była widziana 19 lutego o godzinie 9.30 w Żabinie. Ubrana była w ciemną kurtkę, czapkę koloru czarnego, spodnie dresowe szare oraz gumowce koloru zielonego.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu