Kibice z Kadzidła na meczu 1/8 Pucharu Polski w Warszawie

Pięćdziesięcioosobowa grupa kibiców warszawskiej Legii z gimnazjów w Kadzidle, Chudku, Dylewie i Jazgarce zasiadła na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej, aby obejrzeć mecz 1/8 Pucharu Polski Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
Kadzidło > Sport > Piłka nożna
Kibice z Kadzidła na meczu Legii

Pięćdziesięcioosobowa grupa kibiców warszawskiej Legii z gimnazjów w Kadzidle, Chudku, Dylewie i Jazgarce zasiadła na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej, aby obejrzeć mecz 1/8 Pucharu Polski Legia Warszawa – Pogoń Szczecin.

Wyjazd zorganizował wójt Dariusz Łukaszewski. Gmina Kadzidło od lat współpracuje z klubem piłkarskim z Warszawy, organizując wyjazdy na spotkania stołecznej drużyny. Kibice z Kadzidła nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz trwał aż 120 minut!

Prowadzenie objęła Pogoń już w 11. minucie meczu po golu Łukasza Zwolińskiego. Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Michał Żyro. Na kolejne bramki kibice musieli poczekać aż do dogrywki. W 93. minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Broź, a dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy dogrywki wynik ustalił Tomasz Jodłowiec. Legia zwyciężyła 3:1 i zapewniła sobie awans do kolejnej rundy pucharowej.

To na pewno nie koniec emocji, jakie kibice z powiatu ostrołęckiego przeżywać będą przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Jak się dowiedzieliśmy, planowane są już kolejne wyjazdy, których organizatorem będzie wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski.