KS CK Troszyn przegrał w Krasnem

Ostatnimi czasy nie wiedzie się piłkarzom KS CK Troszyn. Faworyt ligi okręgowej doznał kolejnej porażki, tym razem w meczu z Iskrą Krasne. Drużyna z powiatu ostrołęckiego spadła już na czwarte miejsce w tabeli.
Troszyn > Sport > Piłka nożna

Ostatnimi czasy nie wiedzie się piłkarzom KS CK Troszyn. Faworyt ligi okręgowej doznał kolejnej porażki, tym razem w meczu z Iskrą Krasne. Drużyna z powiatu ostrołęckiego spadła już na czwarte miejsce w tabeli.

Wszyscy zastanawiali się jak ekipa KS CK poradzi sobie po odejściu doświadczonego trenera Edwarda Klejndinsta. Jak na razie, nowy trener Przemysław Stepnowski przeżywa trudne chwile, gdyż jego ekipa nie spisuje się na miarę swoich możliwości.
W meczu z Iskrą troszynianie objęli prowadzenie po strzale niezawodnego Paschala Ekwueme. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Łukasz Sepczyński. W drugiej połowie dwa trafienia dla gospodarzy zaliczył Rafał Chojnowski. Troszyn odpowiedział tylko drugim golem nigeryjskiego napastnika i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2.
KS CK Troszyn zajmuje czwarte miejsce w tabeli „okręgówki”. Drużyna z Troszyna w trzynastu meczach zgromadziła 26 punktów. Liderem jest Korona Ostrołęka z 30 punktami na koncie.
Iskra Krasne – KS CK Troszyn 3:2 [1:1]