Świt rozbity w Kownatach Żędowych

Świt Baranowo przegrał z Gryfem Kownaty Żędowe aż 0:6 w meczu A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zespół Świtu pojechał na mecz wyjazdowy w okrojonym składzie i nie był w stanie podjąć wyrównanej walki.
Baranowo > Sport > Piłka nożna
Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo / epowiatostrolecki.pl

Świt Baranowo przegrał z Gryfem Kownaty Żędowe aż 0:6 w meczu A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zespół Świtu pojechał na mecz wyjazdowy w okrojonym składzie i nie był w stanie podjąć wyrównanej walki.

Do przerwy gra Świtu wyglądała całkiem nieźle, jedyny gol dla Gryfu padł po indywidualnym błędzie jednego z defensorów. Tylko trzynastu zawodników Świtu było uprawnionych do gry z Gryfem. Odbiło się to na kondycji baranowskich zawodników – stracili oni aż pięć bramek w drugiej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 – o takim rezultacie zawodnicy Świtu na pewno będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.
Po jedenastu kolejkach Świt zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Liderem jest PAF Płońsk, który zgromadził 24 „oczka”.
Gryf Kownaty Żędowe – Świt Baranowo 6:0 [1:0].

ŚWIT: Patryk Olender – Mateusz Fąk, Jacek Gąska, Wojciech Gąska, Paweł Zarjewski – Rafał Ogonowski, Mateusz Rybka, Krystian Olender [Hubert Gąska] – Marcin Kaczyński [Szymon Funk], Krzysztof Chodkowski – Marcin Dobrzyński.