Ostrołęka: Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości [FOTO]

Dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania zostali zaprezentowani kandydaci do rady miasta oraz sejmiku Mazowsza.
Ostrołęka > Nasze sprawy
Konwencja wyborcza PiS
Fot. Renata Barszcz / epowiatostrolecki.pl

Dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania zostali zaprezentowani kandydaci do rady miasta oraz sejmiku Mazowsza.

Konwencję PiS zorganizowano w sali kameralnej OCK. Na spotkaniu poza kandydatami PiS i zwolennikami tej partii pojawili się także przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki, którzy popierają kandydaturę Janusza Kotowskiego w wyborach prezydenckich.

Podczas konwencji głos zabrali m.in. senator Robert Mamątow, poseł Arkadiusz Czartoryski oraz obecny prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, ubiegający się o kolejną kadencję.

– Kiedy na kongresie PiS usłyszałem, że hasłem tegorocznej kampanii wyborczej jest „Słuchać ludzi i służyć Polsce”, pomyślałem, że to idealnie pasuje do Janusza – stwierdził podczas konwencji senator Robert Mamątow.

– W tych wyborach walczymy o przyszłość tej małej i tej wielkiej Ojczyzny – dodał poseł Arkadiusz Czartoryski.

Natomiast prezydent Janusz Kotowski podsumowywał swoje rządy w ostatnich dwóch kadencjach.

– Praca prezydenta, jest pracą na pierwszej linii, w związku z którą doświadczyłem najwięcej ataków. Jest to też praca wyjątkowa i wspaniała. Przede wszystkim być prezydentem miasta, to wielka możliwość bycia dla drugiego człowieka. To jest w moim przekonaniu największa i najważniejsza motywacja. Warto ponieść wszelkie trudy i być gotowym na oskarżania i pomówienia, jeśli chce się służyć drugiemu człowiekowi. Nie oczekuję, że będziemy gloryfikowani, ale zbierzmy jeszcze raz siły, żeby wygrać. Wygrać po to, żeby służyć każdemu, kto będzie naszej pomocy potrzebował – mówił podczas wystąpienia Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki.

Po przemówieniu Janusza Kotowskiego na scenie zaprezentowali się kandydaci w wyborach do rady miasta, a także kandydaci PiS do sejmiku Mazowsza – Sylwester Kamiński z Myszyńca oraz Wojciech Dobkowski z Ostrołęki.

Konwencja PiS odbyła się w niedzielę, 26 października w OCK.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu