Długi Kąt i Przyjaciele najlepsi na turnieju w Kadzidle

Drużyna Długi Kąt i Przyjaciele wygrała piłkarski turniej halowy o Puchar Wójta I Przewodniczącego Rady Gminy. W finale pokonali oni Obierwię 3:2. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Kurpika Kadzidło.
Kadzidło > Sport > Piłka nożna

Drużyna Długi Kąt i Przyjaciele wygrała piłkarski turniej halowy o Puchar Wójta I Przewodniczącego Rady Gminy. W finale pokonali oni Obierwię 3:2. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Kurpika Kadzidło.

Turniej dzikich drużyn cieszył się dużą popularnością – do zmagań przystąpiło dziesięć ekip, które podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A najlepsza okazała się Obierwia – drużyna ta zdobyła dziewięć punktów i lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła Długi Kąt i Przyjaciele. W grupie B zwyciężył Kurpik Kadzidło, wyprzedzając Lelis – obie ekipy zgromadziły dziesięć pkt.
Oba mecze półfinałowe zakończyły się wynikiem 1:0. Długi Kąt i Przyjaciele pokonali Kurpik Kadzidło, natomiast Obierwia okazała się lepsza od Lelisa. W małym finale Kurpik Kadzidło pokonał Lelis 3:1, walkę o pierwsze miejsce minimalnie zwyciężył zespół Długi Kąt i Przyjaciele.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Mamajek z Kurpika Kadzidło. Strzelił on aż siedem bramek.