Niespodzianka w Baranowie. Świt przegrał z KS Pniewo

Świt Baranowo przegrał z KS Pniewo 0:2 w meczu dziesiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry byli faworytem tego starcia, lecz to przyjezdni wrócili do domu z trzema punktami.
Baranowo > Sport > Piłka nożna

Świt Baranowo przegrał z KS Pniewo 0:2 w meczu dziesiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry byli faworytem tego starcia, lecz to przyjezdni wrócili do domu z trzema punktami.

Już na początku spotkania zawodnicy z Pniewa objęli prowadzenie po świetnie wyprowadzonym kontrataku i strzale w samo okienko bramki strzeżonej przez Radosława Przybyłka. Gospodarze usiłowali wyrównać, lecz zawodnicy KS Pniewo skutecznie bronili się, od czasu do czasu wyprowadzając groźne kontry.
Również po przerwie Świt atakował, lecz dobrym akcjom brakowało jedynie skutecznego wykończenia. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na około dwadzieścia minut przed końcem meczu. Pniewianie wyprowadzili jeden z nielicznych ataków i Przybyłek po raz drugi musiał wyjmować piłkę z siatki. Wynik meczu nie uległ już zmianie i KS sensacyjnie wygrał 2:0.
Po dziesięciu kolejkach Świt zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, ma na swoim koncie trzynaście punktów. Liderem jest PAF Płońsk – 24 pkt.
Świt Baranowo – KS Pniewo 0:2 [0:1]

ŚWIT: Radosław Przybyłek – Mateusz Fąk, Jacek Gąska, Wojciech Gąska, Paweł Zarjewski – Rafał Ogonowski, Damian Duszak, Marcin Dobrzyński – Krzysztof Chodkowski, Marcin Kaczyński [Krystian Olender] – Radosław Grabowski [Szymon Funk].