Aldo Bartnik ratuje remis w ostatniej minucie

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z Gladiatorem Słoszewo 1:1 w meczu dziesiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Był to dość szczęśliwy podział punktów, gdyż remis dla gospodarzy uratowany został w ostatniej meczu.
Myszyniec > Sport > Piłka nożna
aldo bartnik

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z Gladiatorem Słoszewo 1:1 w meczu dziesiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Był to dość szczęśliwy podział punktów, gdyż remis dla gospodarzy uratowany został w ostatniej meczu.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji, ponieważ obie ekipy skupiły się raczej na walce w środku pola i systematycznym zdobywaniu terenu. W drugiej części gry padły natomiast dwa gole – pierwszego w 66. minucie zdobyli przyjezdni. Marek Lis musiał skapitulować po zaskakującym uderzeniu zawodnika Gladiatora z tzw. „zerowego kąta”.
Kibice dość długo musieli czekać na wyrównanie. Dopiero w ostatniej minucie bramkę dla Aldo Bartnika zdobył Dominik Kulas. Wykorzystał on doskonałe dośrodkowanie Pawła Balcerzyka. Po dziesięciu kolejkach Aldo Bartnik zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Aldo Bartnik Myszyniec – Gladiator Słoszewo 1:1 [0:0]