Aldo Bartnik nie sprostał liderowi

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z PAF Płońsk 1:4 w wyjazdowym meczu dziewiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedynego gola dla myszynieckiej drużyny zdobył Adam Kobus.
Myszyniec > Sport > Piłka nożna

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z PAF Płońsk 1:4 w wyjazdowym meczu dziewiątej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedynego gola dla myszynieckiej drużyny zdobył Adam Kobus.

Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 1:0, lecz w drugiej połowie zdołali aż trzykrotnie pokonać Marka Lisa. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem, więc trzy punkty pozostały w Płońsku na terenie lidera.

Aldo Bartnik zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów w dziewięciu meczach. PAF Płońsk jest pierwszy – 21 punktów. Inny zespół z powiatu ostrołęckiego – Świt Baranowo – znajduje się na ósmym miejscu w tabeli, ma na koncie trzynaście „oczek”.
PAF Płońsk – Aldo Bartnik Myszyniec 4:1 [1:0]

ALDO BARTNIK: Marek Lis – Artur Warych, Dominik Kulas, Adam Kobus, Paweł Lis [Bartłomiej Piepióra] – Daniel Łachacz [Szymon Kulas], Rafał Lemański, Paweł Balcerczyk, Dominik Kozłowski [Marcin Wróblewski], Mateusz Warych – Mateusz Krajza.