Rzekunianka Rzekuń wciąż bez zwycięstwa. Wieczfnianka lepsza w kolejnym meczu

Nie wiedzie się piłkarzom Rzekunianki Rzekuń w obecnym sezonie ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W ubiegły weekend podopieczni Pawła Sendrowskiego ponieśli dziewiątą porażkę, przegrywając mecz jedenastej kolejki z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna.
Rzekuń > Sport > Piłka nożna
Rzekunianka Rzekuń / epowiatostrolecki.pl
Fot. Michał Kowalczyk / epowiatostrolecki.pl

Nie wiedzie się piłkarzom Rzekunianki Rzekuń w obecnym sezonie ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W ubiegły weekend podopieczni Pawła Sendrowskiego ponieśli dziewiątą porażkę, przegrywając mecz jedenastej kolejki z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna.

Wyjazdowy mecz z Wieczfnianką już od początku nie ułożył się po myśli piłkarzy z powiatu ostrołęckiego. Bramki Azata Galstyana, Bartłomieja Chmielewskiego i Macieja Komorowskiego sprawiły, że gospodarze prowadzili 3:0 już do przerwy. Po kwadransie pauzy Wieczfnianka nadal przeważała, swoje drugie bramki zdobyli Galstyan i Chmielewski. Rzekuniankę stać było jedynie na bramkę honorową, jej autorem był Kamil Szczubełek.
Dla Wieczfnianki był to piąty mecz bez porażki, dla Rzekunianki – jedenasty bez zwycięstwa. Drużyna z Rzekunia z dorobkiem dwóch punktów jest ostatnia w tabeli. Zapowiada się na to, że zespół trenera Sendrowskiego będzie do końca musiał walczyć o utrzymanie.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna – Rzekunianka Rzekuń 5:1 [3:0]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu