Warszawska Syrenka – ostatni indywidualny turniej w sezonie 2014

Na stadionie Warszawskiej Akademii Technicznej rozegrano Ogólnopolski Turniej „Warszawska Syrenka”. Zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo zostali liderami w trzech kategoriach młodzieżowych [kadetka, kadet, junior]oraz zajmując miejsca w pierwszej trójce.
Lelis > Sport > Inne
KTR Jantar
Fot. KTR Jantar

Na stadionie Warszawskiej Akademii Technicznej rozegrano Ogólnopolski Turniej „Warszawska Syrenka”. Zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo zostali liderami w trzech kategoriach młodzieżowych [kadetka, kadet, junior]oraz zajmując miejsca w pierwszej trójce.

Zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo mocno zaakcentowali swój start, zwyciężając w pięciu w kategoriachżaczki: Kinga Pędzich,kadetki: Sandra Szymczyk, amazonki: Sylwia Smilgin- Kamińska, dwójki dziewcząt do lat 16: Sylwia Kopeć; Sandra Szymczyk, dwójki chłopców do lat 16: Bartosz Bloch; Konrad Surgiewicz. Drugie miejsce zajęli: młodzik Piotr Pliszka, kadet Konrad Surgiewicz, juniorka Karolina Siernicka, w trójkach mieszanych do lat 13 Kamila Duszak, Amelka Gromek, Piotr Pliszka. Brązowe medale wywalczyli: kadet Bartosz Bloch, junior Patryk Brzeski oraz w dwójkach mieszanych klasy otwartej Karolina Siernicka wraz z kolegą z Bartoszyc Piotrem Pawlakiem.

Wyniki ośmiu zawodów były zaliczane do rankingu ogólnopolskiego:
1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Mogielnica, 28.02 – 1.03.2014 r.
2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn, 10.05.2014 r.
3. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze, 24.05.2014 r.
4. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Bartoszyce, 07.06.2014 r.
5. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Lelis, 14.06.2014 r.
6. 42. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski – Warszawa, 28.06.2014 r.
7. XIII Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego – Warszawa, 30.08.2014 r.
8. Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” – Warszawa, 20.09.2014r.

Zawodnicy Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo zostali liderami w trzech kategoriach młodzieżowych [kadetka, kadet, junior] oraz zajmując miejsca w pierwszej trójce.

Część zawodników przechodzi do starszych kategorii wiekowych, ale inni będą kolejny sezon grać w tym samym roczniku.

Kategoria młodziczki:
1 Baranowska Łucja UKS Goszczyn 360
2 Duszak Kamila KTR „Jantar” 335
3 Prusaczyk Roksana KTR „Jantar” 284
4 Dupczyk Weronika UKS Błekitni 200
5 Gromek Amelia KTR „Jantar” 195
6 Kot Martyna UKS Goszczyn 128
7 Orzechowska Oliwia KTR „Jantar” 85
8 Nobis Karolina UKS Błękitni Olkowice 80
9 Kwiatkowska Ada UKS „Błękitni” Olkowice 70
10 Szewczyk Kinga KTR „Jantar” 50

Kategoria młodzik:
1 Wangryn Mateusz UKS Goszczyn 450
2 Duszak Przemysław KTR „Jantar” 171
3 Jachna Mateusz W-MTR 157
4 Hensolk Igor PKS „Jadwiga” Kraków 140
5 Brelski Jakub UKS Goszczyn 138
6 Kalinowski Dawid UKS „Błękitni” Olkowice 134
7 Pliszka Piotr KTR „Jantar” 110
8 Och Dominik MUKS „Podkarpacie Jedlicze” 105
9 Janocha Michał MUKS „Podkarpacie Jedlicze” 83
10 Dąbrowski Kacper UKS Mogielnica 57

Kategoria kadetki:
1 Pędzich Izabela KTR „Jantar” 270
2 Szymczyk Sandra KTR „Jantar” 261
3 Wangryn Monika UKS Mogielnica 237
4 Szarek Emilia W-MTR Bartoszyce 167
5 Wątora Dominika UKS Adamów 140
6 Gładysz Katarzyna MUKS „Podkarpacie Jedlicze” 130
7 Kowalczyk Izabela KTR „Jantar” 117
8 Kopeć Sylwia KTR „Jantar” 109
9 Kopeć Karina KTR „Jantar” 95
10 Rzepka Oliwia UKS Goszczyn 81

Kategoria kadet:
1 Surgiewicz Konrad KTR „Jantar” 460
2 Komorowski Hubert UKS Goszczyn 315
3 Bloch Bartek KTR „Jantar” 295
4 Urbańczyk Kacper W-MTR Bartoszyce 227
5 Brzeski Kacper KTR „Jantar” 148
6 Puławski Wiktor KTR „Jantar” 122
7 Rożek Adam UKS Goszczyn 106
8 Martyniak Jakub UKS Mogielnica 96
9 Piotrowski Paweł UKS Goszczyn 81
10 Sułkowski Patryk UKS Adamów 65

Kategoria junior:
1 Brzeski Patryk KTR „Jantar” 304
2 Pawlak Piotr W-MTR Bartoszyce 290
3 Błach Piotr UKS Mogielnica 255
4 Wangryn Paweł UKS Mogielnica 240
5 Kosztowny Dawid WTR 120
6 Paluch Mateusz WTR 91
7 Shchurko Ihar Białoruś 60
8 Iwanicki Michał UKS Kryniczno 36
9 Surgiewicz Konrad KTR „Jantar” 30
10 Varabyou Aliaksei Białoruś 26

Kategoria juniorki:
1 Rewers Magdalena PKS Jadwiga Kraków 250
2 Kot Adrianna UKS Mogielnica 210
3 Leszczyńska Zuzanna WTR 130
4 Grala Anna KTR „Jantar” 120
5 Melania Kamińska KTR „Jantar” 100
6 Zuzanna Leszczyńska WTR 100
7 Siernicka Karolina KTR „Jantar” 80
8 Urbańska Kamila W-MTR Bartoszyce 50
9 Stephenson Agnieszka WTR 50
10 Szymczyk Sandra KTR „Jantar” 30

Turniej miał miejsce  20 września.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu