Adrian Wołejszo bohaterem Świtu Baranowo

Świt Baranowo pokonał Kryształ Glinojeck 3:1 w meczu czwartej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem drużyny był Adrian Wołejszo, który strzelił bramkę i zanotował dwie asysty.
Baranowo > Sport > Piłka nożna
Fot. Michał Kowalczyk / epowiatostrolecki.pl

Świt Baranowo pokonał Kryształ Glinojeck 3:1 w meczu czwartej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem drużyny był Adrian Wołejszo, który strzelił bramkę i zanotował dwie asysty.

Wynik meczu ustalony został już w pierwszej połowie spotkania. Od samego początku piłkarze Świtu ruszyli do ataku, co dało efekt w postaci zdobytych bramek. Wynik otworzył Rafał Ogonowski, który wykorzystał dobre podanie Wołejszo. To samo uczynił chwilę później Krzysztof Chodkowski. Strzelec drugiej bramki zrewanżował się asystentowi i w kolejnej akcji to Adrian Wołejszo mógł cieszyć się ze zdobytej bramki. Kryszatał odpowiedział jeszcze przed przerwą, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym.

Po przerwie niewiele się działo, obie ekipy miały swoje sytuacje do podwyższenia zdobyczy bramkowej ale dobrze spisywali się tego dnia bramkarze. Świt wygrał 3:1 i przesunął się na ósme miejsce w tabeli.

Świt Baranowo – Kryształ Glinojeck 3:1 [3:1] bramki dla Świtu: K. Chodkowski, R. Ogonowski, A. Wołejszo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu