Świt i Orz żegnają się z okręgowym Pucharem Polski

To nie była udana pucharowa środa dla zespołów z powiatu ostrołęckiego. Drużyny Orz Goworowo i Świt Baranowo przegrały swoje mecze i odpadły z dalszej rywalizacji. W drugiej rundzie do gry włączą się ekipy z ligi okręgowej.
Baranowo > Sport > Piłka nożna
Fot. Michał Kowalczyk / epowiatostrolecki.pl

To nie była udana pucharowa środa dla zespołów z powiatu ostrołęckiego. Drużyny Orz Goworowo i Świt Baranowo przegrały swoje mecze i odpadły z dalszej rywalizacji. W drugiej rundzie do gry włączą się ekipy z ligi okręgowej.

O sprawienie niespodzianki walczyła B-Klasowa drużyna Orza, której przyszło zmierzyć się z występującym ligę wyżej Orłem Sypniewo. Nie udało się jednak napsuć krwi gościom, którzy pewnie wygrali 7:2 i zameldowali się w drugiej rundzie.

Niespodzianka miała miejsce w meczu Świtu Baranowo z Opią Opinogóra. Nieoczekiwanie B-Klasowiec z okręgu ciechanowskiego już do przerwy prowadził 2:0. W drugiej odsłonie Świt próbował gonić wynik, lecz zabrakło czasu. Opia wygrała 4:3, bramki dla Świtu zdobyli Rafał Ogonowski [dwie] oraz Adrian Wołejszo.

Druga runda okręgowego Pucharu Polski zostanie rozegrana 10 września. Przystąpią do niej zespoły, które wygrały w pierwszej rundzie oraz drużyny z ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu