Wyzwiska i oskarżenia na boisku: Aldo Bartnik pokonał lidera A-Klasy

Aldo Bartnik Myszyniec okazał się lepszy od Pełty Karniewo w meczu 22. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy Daniela Dziekońskiego niespodziewanie pokonali lidera, pokazując, że są obecnie w bardzo dobrej formie.
Myszyniec > Sport > Piłka nożna
Fot. Michał Kowalczyk / epowiatostrolecki.pl

Aldo Bartnik Myszyniec okazał się lepszy od Pełty Karniewo w meczu 22. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zawodnicy Daniela Dziekońskiego niespodziewanie pokonali lidera, pokazując, że są obecnie w bardzo dobrej formie.

W meczu nie zabrakło ogromnych emocji. Aldo Bartnik wystąpił w tym spotkaniu w mocno okrojonym składzie, a na dodatek już po kwadransie boisko za czerwoną kartkę musiał opuścić Grzegorz Archacki. Wydawało się, że formalnością będzie zwycięstwo lidera rozgrywek, lecz Aldo Bartnik pokazał klasę i już do przerwy prowadził 2:1 po golach Mateusza Krajzy i Rafała Lemańskiego. Wynik ten utrzymał się do końca meczu, po którym nie zabrakło negatywnych emocji.

Trener drużyny przyjezdnej oskarżył bowiem piłkarzy Aldo Bartnika o… sprzedanie meczu Rzekuniance Rzekuń. Nie wiadomo jaki udział w tym spotkaniu mogłaby mieć inna drużyna z powiatu ostrołęckiego – przecież to Pełta miała niewyobrażalną szansę na zwycięstwo i zapewnienie sobie awansu do ligi okręgowej. Goście wyjechali z Myszyńca, pozostawiając niesmak po swojej wizycie. Pełta Karniewo jest nadal liderem ligi okręgowej i ma cztery punkty przewagi nad Rzekunianką Rzekuń.

Aldo Bartnik Myszyniec – Pełta Karniewo 2:1 [2:1]

bramki dla Aldo Bartnika: M. Krajza, R. Lemański

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu