Grzegorz Łomacz zmienia barwy klubowe

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie jest już zawodnikiem Lotosu Trefla Gdańsk. Klub Plus Ligi poinformował, że nie przedłużył z rozgrywającym umowy, która wygasła 31 marca.
Ostrołęka > Sport > Siatkówka
Fot. trefl.com.pl

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie jest już zawodnikiem Lotosu Trefla Gdańsk. Klub Plus Ligi poinformował, że nie przedłużył z rozgrywającym umowy, która wygasła 31 marca. 

Jest to dość zaskakująca decyzja gdańskiej drużyny, gdyż Łomacz był w ostatnich dwóch sezonach filarem ekipy oraz jej kapitanem. Trener Radosław Panas postanowił jednak, że czas zmienić głównego prowadzącego grę zespołu z Trójmiasta i podziękował Łomaczowi za dalszą współpracę. Razem z niespełna 27-letnim rozgrywającym, klub z Gdańska opuścił także atakujący Paweł Mikołajczak.

Gdzie zagra Grzegorz Łomacz w przyszłym sezonie? Tego na razie nie wiadomo. Sytuacja powinna wyjaśnić się w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wydaje się jednak, że ostrołęczanin nie powinien mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy w Plus Lidze, tym bardziej, że prawdopodobnie zagra w niej aż czternaście drużyn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu