UKS Siódemka na Mistrzostwach Polski juniorów w przełajach

Zawodnicy UKS Siódemka wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych, które odbyły się w sobotę, 29 marca na polu golfowym w Kołczewie koło Międzyzdrojów.
Ostrołęka > Sport > Lekkoatletyka

Zawodnicy UKS Siódemka wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych, które odbyły się w sobotę, 29 marca na polu golfowym w Kołczewie koło Międzyzdrojów.

12. miejsce w biegu na 4 km juniorek zajęła Martyna Budziłek. Martyna przed rokiem w biegu na 3 km w młodszej kategorii wiekowej była 16. Dla Daniela Gadomskiego i Karola Kudrzyckiego start w biegu na 3 km juniorów młodszych był debiutem w zawodach tej rangi, mimo to Daniel zajął bardzo dobre czternaste, a Karol 55. miejsce.

W sumie trzyosobowa ekipa UKS Siódemka została sklasyfikowana na 44. miejscu w każdej z kategoriach wiekowych na 142 Kluby, których reprezentanci wystartowali w Mistrzostwach.