Sukcesy UKS Siódemka w biegach przełajowych w Pasłęku

22 marca w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych, w których dobrze wypadli zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka, zdobywając kilka czołowych miejsc oraz 4 punkty do klasyfikacji, prowadzonej przez Ministerstwo Sportu Klasyfikacji Sportu Dzieci i Młodzieży.
Ostrołęka > Sport > Lekkoatletyka
Fot. uks7.ostroleka.pl

22 marca w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych, w których dobrze wypadli zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka, zdobywając kilka czołowych miejsc oraz 4 punkty do klasyfikacji, prowadzonej przez Ministerstwo Sportu Klasyfikacji Sportu Dzieci i Młodzieży.

Dało to Siódemce dziewiąte miejsce na dwadzieścia klubów z województw Warmińsko-Mazurskiego i Mazowieckiego.

Indywidualnie najlepiej wypadli: Sara Pons, która była ósma w biegu na 1500m młodziczek oraz Karol Rogoziński – także ósmy w biegu na 3000m młodzików. W biegu na 2500m młodziczek czternaste miejsce zajęła Patrycja Miecznikowska,), szesnasta była Julia Olszewska a dwudziesta druga – Olga Patoka.

Poza konkursem rozegrane zostały także biegi na 2000m dla juniorek i 3000m dla juniorów, w których wystartowała czwórka zawodników Siódemki przygotowująca się do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się 29 marca w Międzyzdrojach. W biegu na 2000m wysokie czwarte miejsce zajęła Martyna Budziłek, a trzynasta była Paulina Kojtek. W biegu na 3000m Daniel Gadomski zajął czternaste a Karol Kudrzycki dwudzieste pierwsze miejsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu