Lekkoatleci OKLA Ostrołęka najszybsi w Czarnowcu

Aleksandra Gruz i Mateusz Grabowski okazali się najlepsi w Leśnym Biegu, który odbył się 16 marca w Czarnowcu. Biegacze rywalizowali na dystansach 5 i 10 kilometrów.
Ostrołęka > Sport > Lekkoatletyka
Fot. kk24h.pl

Aleksandra Gruz i Mateusz Grabowski okazali się najlepsi w Leśnym Biegu, który odbył się 16 marca w Czarnowcu. Biegacze rywalizowali na dystansach 5 i 10 kilometrów.

W biegu na 5 kilometrów jako pierwsza linię mety minęła Aleksandra Gruz z OKLA Ostrołęka. Tuż za jej plecami finiszowała jej koleżanka klubowa Weronika Dworecka. Jako trzeci na mecie zameldował się 14-letni Kacper Prusaczyk z Gimnazjum nr 2 – był on najmłodszym uczestnikiem całych zawodów.

Dystans dwukrotnie dłuższy również przyniósł wiele emocji. Zwyciężył Mateusz Grabowski z OKLA Ostrołęka, który wyprzedził Krystiana Kalinowskiego z Białegostoku oraz Sławomira Mąkę z Klubu Kolarskiego 24h Ostrołęka.

W biegu wystartowało pięćdziesięciu zawodników. Zwycięzcy otrzymali puchary, ufundowane przez Nadleśnictwo Ostrołęka, Klub Kolarski 24h Ostrołęka oraz firmę Best-Office.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu