Szkółka FC Barcelony najlepsza w R-GOL Cup 2014 [FOTO]

Polska szkółka klubu FC Barcelona – FCB Escola Varsovia – okazała się najlepsza w turnieju R-GOL Cup 2014, który w ubiegły weekend odbył się w Ostrołęce. W barwach zwycięskiej drużyny wystąpiło dwóch piłkarzy z Ostrołęki.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Polska szkółka klubu FC Barcelona – FCB Escola Varsovia – okazała się najlepsza w turnieju R-GOL Cup 2014, który w ubiegły weekend odbył się w Ostrołęce. W barwach zwycięskiej drużyny wystąpiło dwóch piłkarzy z Ostrołęki.

W turnieju dla młodych piłkarzy rywalizowało osiem drużyn, z czego dwie z Ostrołęki. Faworytami turnieju były natomiast drużyny ze stolicy i to właśnie derby Warszawy obejrzeliśmy w spotkaniu finałowym. FCB Escola pokonała w nim Polonię 1:0 i sięgnęła po tytuł zwycięzcy turnieju. Trzecie miejsce zajęła ekipa Broni Radom, która takim samym rezultatem pokonała w małym finale zespół Naki Olsztyn. Najlepsza z ostrołęckich drużyn – Korona HiD Ostrołęka – zajęła siódme miejsce. Ostrołęckich akcentów nie zabrakło jednak w ekipie zwycięzców – w pierwszym składzie FCB Escola występowali wychowankowie Korony HiD, Kacper Bałas i Jakub Galarski.