Dwunasta ligowa wygrana Tęczy JBB Łyse

Tęcza JBB Łyse pokonała Iskrę Krasne 3:0 w wyjazdowym meczu siedemnastej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Kazimierza Puławskiego przerwę zimową spędzą w fotelu wicelidera „okręgówki”.
Łyse > Sport > Piłka nożna

Tęcza JBB Łyse pokonała Iskrę Krasne 3:0 w wyjazdowym meczu siedemnastej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Kazimierza Puławskiego przerwę zimową spędzą w fotelu wicelidera „okręgówki”.

Drużyna z powiatu ostrołęckiego potwierdziła swoją dobrą dyspozycję, całkowicie dominując rywala w tym spotkaniu. Iskra nie miała większych szans w starciu z rozpędzonymi piłkarzami z Łysych. Bramki dla Tęczy strzelili Mateusz Bączek, Przemysław Śnietka i Krzysztof Szymański.

Dla tego ostatniego było to jedenaste trafienie w tym sezonie. W drużynie jest tylko jeden strzelec lepszy od Szymańskiego – Adrian Gwiazda, który piętnaście razy trafiał do bramki rywali i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców.

Tęcza JBB Łyse w siedemnastu meczach zgromadziła 38 punktów i znajduje się na drugim miejscu w tabeli. Do lidera – Korony Szydłowo – zawodnicy Tęczy tracą osiem „oczek”. Kolejne spotkania ligi okręgowej odbędą się wiosną [prawdopodobnie od marca].

Iskra Krasne – Tęcza JBB Łyse 0:3 [0:3]
bramki dla Tęczy: P. Śnietka, M. Bączek, K. Szymański