Siatkarki Nike nie do zatrzymania w III lidze [FOTO, WIDEO]

Siatkarki trzecioligowego Nike Ostrołęka świetnie spisują się w obecnym sezonie. Podopieczne Tomasza Pakieły odniosły w niedzielę kolejne ważne zwycięstwo, tym razem 3:0 w Ostrołęce poległa ekipa Ósemki Siedlce. Co warte podkreślenia, pierwszego seta ostrołęckie zawodniczki wygrały bardzo wysoko, bo aż 25:10!
Ostrołęka > Sport > Siatkówka

Siatkarki trzecioligowego Nike Ostrołęka świetnie spisują się w obecnym sezonie. Podopieczne Tomasza Pakieły odniosły w niedzielę kolejne ważne zwycięstwo, tym razem 3:0 w Ostrołęce poległa ekipa Ósemki Siedlce. Co warte podkreślenia, pierwszego seta ostrołęckie zawodniczki wygrały bardzo wysoko, bo aż 25:10!

Seniorki za cel postawiły sobie wzięcie przykładu z młodszych koleżanek – trzy godziny wcześniej kadetki pokonały siedlczanki 3:0, wynik ten udało się również powtórzyć drużynie trzecioligowej.

W pamięci kibiców szczególnie zapadnie pierwszy set, wygrany przez ostrołęczanki aż 25:10. W kolejnych partiach przyjezdne walczyły już ambitniej i nie pozwoliły na wypracowanie tak ogromnej przewagi, lecz umiejętności gospodyń wystarczyły do tego, by spokojnie wygrać ten mecz 3:0. Drugiego seta zawodniczki trenera Pakieły wygrały do 21, w trzecim triumfowały do 18.

Nike Ostrołęka – Ósemka Siedlce 3:0 [25:10, 25:21, 25:18]

Skład OTPS Nike Ostrołęka: Iwaniuk Urszula, Kowalczyk Justyna, Kowalska Aleksandra, Mierzejewska Anna, Mierzejewska Aleksandra, Sobotka Joanna, Niedbajło Anna, Stepnowska Klaudia, Rapucha Ewa, Grabowska Monika.