Zagrali dla Tytana [FOTO]

W czwartek wieczorem w ostrołęckim klubie Coloseum odbyła się impreza charytatywna, podczas której zbierano pieniądze na odbudowę spalonej siłowni Tytan. Właścicielem Tytana jest Waldemar Nol, człowiek znany i lubiany, którego wkładu w propagowanie kulturystyki w Ostrołęce przecenić się nie da – sam jest wielokrotnym medalistą, mistrzem Europy i świata w kulturystyce. Nol sprawdził się również jako samorządowiec, w poprzedniej kadencji był miejskim radnym.
Ostrołęka > Nasze sprawy
fot. Marek Mąka / epowiatostrolecki.pl

W czwartek wieczorem w ostrołęckim klubie Coloseum odbyła się impreza charytatywna, podczas której zbierano pieniądze na odbudowę spalonej siłowni Tytan. Właścicielem Tytana jest Waldemar Nol, człowiek znany i lubiany, którego wkładu w propagowanie kulturystyki w Ostrołęce przecenić się nie da – sam jest wielokrotnym medalistą, mistrzem Europy i świata w kulturystyce. Nol sprawdził się również jako samorządowiec, w poprzedniej kadencji był miejskim radnym.

Siłownia Tytan spłonęła w nocy 11 listopada. Trzej ostrołęczanie najpierw się do niej włamali, ukradli przedmioty warte kilkaset złotych, a następnie podpalili lokal. Sprawcy zostali szybko ujęci, ale straty spowodowane przez pożar okazały się duże i wyniosły ponad sto tysięcy złotych.

– To właściciele dyskoteki Coloseum wpadli na pomysł, by zorganizować imprezę. Pomysł świetny, bo straty są ogromne i każda pomoc jest mile widziana, nic, tylko się cieszyć. Nie liczyłem, że przyjdzie dużo ludzi, bo wszystko odbyło się w czwartek, ale sama inicjatywa i nagłośnienie są bardzo ważne – mówi Waldemar Nol. – Najbardziej chciałbym podziękować pomysłodawcom i ludziom dobrej woli – podkreśla.

Djdżejów, którzy zagrali na imprezie, zaprosił rezydent klubu, Jacek Mosakowski, znany jako Dj J.

– Dowiedzieliśmy się o akcji charytatywnej dla pana Waldemara i z racji tego, że jest to wspaniały człowiek, którego od wielu lat znamy, ani chwili nie wahaliśmy się, żeby przyjść i zagrać, aby mógł odbudować to, co stracił – zaznacza Karol Frydrych, czyli Dj Feekey.

Patronat honorowy nad imprezą objął Dariusz Maciak, przewodniczący rady miasta w Ostrołęce.

– Przede wszystkim bardzo dziękuje organizatorom, Jacek Mosakowski i jego przyjaciele zrobili fantastyczna rzecz, zauważyli krzywdę i potrzebę drugiego człowieka – mówi Maciak. Mam nadzieję, że dyrekcja Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dołoży wszelkich starań, żeby cały budynek, a szczególnie ta część, która jest wynajmowana przez siłownię Tytan, została odpowiednio zabezpieczona. Że znajdzie się tam zestaw przeciwpożarowy, czujniki ruchu, wszystko to, co w przyszłości pozwoli uniknąć zdarzeń takich jak to ostatnie. A wszystkim tym, którzy przyszli w czwartek do Coloseum i zechcieli pomóc, składam ogromne podziękowania. To po prostu daje wiarę w drugiego człowieka – podkreśla przewodniczący rady miasta.

Impreza na rzecz siłowni Tytan odbyła się w czwartek, 21 listopada. W sumie udało się zebrać podczas niej kilkaset złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu

  • szczery do bólu

    te tłumy mnie powaliły na kolana… żeeeeeeenaaaaaaaadaaaaaaaaa

    A myślałem że tytan był ubezpieczony i kaskę ubezpieczalnia wypłaciła już Panu Nolowi…
    Co mało? A może specjalnie by kolegę wspomóc zastrzykiem świeżej gotóweczki?
    Tak się to robi w PiS?