Zagrają dla Tytana. Waldemar Nol nie poddaje się

W najbliższy czwartek w ostrołęcki klubie Coloseum odbędzie się impreza charytatywna na rzecz spalonej siłowni Tytan. Właścicielem Tytana jest wielokrotny medalista i mistrza Europy oraz świata w kulturystyce, a także były ostrołęcki radny – Waldemar Nol. Imprezę patronatem honorowym objął przewodniczący rady miasta Dariusz Maciak.
Ostrołęka > Nasze sprawy
fot. Artur Kozłowski / epowiatostrolecki.pl

W najbliższy czwartek w ostrołęcki klubie Coloseum odbędzie się impreza charytatywna na rzecz spalonej siłowni Tytan. Właścicielem Tytana jest wielokrotny medalista i mistrza Europy oraz świata w kulturystyce, a także były ostrołęcki radny – Waldemar Nol. Imprezę patronatem honorowym objął przewodniczący rady miasta Dariusz Maciak.

Jak tłumaczy Maciak, włączenie się przez niego w akcję to nic innego jak „samorządowa solidarność”, ponieważ Waldemar Nol był w poprzedniej kadencji miejskim radnym [był członkiem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości].

– Objąłem patronatem honorowym imprezę nie tylko dlatego, że Waldek jest moim przyjacielem, ale przede wszystkim dlatego, że jest bardzo aktywnym samorządowcem. W poprzedniej kadencji był radnym rady miasta Ostrołęki oraz wiceprzewodniczącym komisji sportu i turystyki – wyjaśnia Maciak. – Myślę, że jest to człowiek bardzo ważny dla naszego miasta – robi bardzo pożyteczne rzeczy, kształci kulturystów i niejednokrotnie pozwala osobom, których na to nie stać, korzystać bezpłatnie z siłowni. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i honor, że mogę wspomóc tę sprawę i choć nie chadzam do klubów i dyskotek, to przyznam, iż tym razem się w takim miejscu się pojawię, aby wspomóc odbudowanie i remont siłowni – dodaje.

Jak podkreśla przewodniczący rady miasta, Waldemar Nol to „normalny facet wyczulony na krzywdę drugiego człowieka, a z racji tego, że jest teraz w trudnej sytuacji, zasługuje na wsparcie”.

– Ktoś mógłby powiedzieć, że Waldek nie jest w tej kadencji radnym i moglibyśmy się tym nie zajmować, jednak ja twierdze wręcz przeciwnie i uważam, że taka pamięć o sobie nawzajem wspiera właśnie budowanie samorządu i wspólnoty na terenie miasta – zaznacza Maciak. – Uważam, że siłownia Tytan jest pewnego rodzaju dzieckiem Waldka. To właśnie tam spędzał on wiele godzin swojego życia i mam nadzieję, że tak będzie również w niedalekiej przyszłości – dodaje.

Siłownia Tytan spłonęła w nocy 11 listopada. Trzej ostrołęczanie najpierw się do niej włamali, ukradli przedmioty warte kilkaset złotych, a następnie podpalili lokal. Straty spowodowane przez pożar wyniosły ponad sto tysięcy złotych. Sprawcy zostali szybko ujęci.

Impreza charytatywna na rzecz spalonej siłowni Tytan odbędzie się w czwartek, 21 listopada, w klubie Coloseum przy ul. 11 listopada w Ostrołęce. Na imprezie zagrają ostrołęccy Dj’e: Adee, Dj J, Feekey oraz Karol N. Początek o godzinie 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu