Świt porażką zakończył rundę jesienną

Świt Baranowo przegrał z Gryfem Kownaty Żędowe 0:3 w meczu trzynastej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry są czerwoną latarnią rozgrywek i po rundzie jesiennej zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Baranowo > Sport > Piłka nożna

Świt Baranowo przegrał z Gryfem Kownaty Żędowe 0:3 w meczu trzynastej kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry są czerwoną latarnią rozgrywek i po rundzie jesiennej zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Do przerwy mecz układał się jeszcze po myśli zawodników z Baranowa, którzy podjęli walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem i nawet mieli przewagę, stwarzając sobie sytuacje podbramkowe. Do przerwy utrzymał się jednak bezbramkowy remis i wiadomo było, że z powodu braku zawodników rezerwowych, w drugiej połowie ciężko będzie przetrwać zmęczenie i utrzymać korzystny rezultat.

Niestety, w drugiej połowie posypały się gole dla Gryfu. W przeciągu kilkunastu minut goście strzelili trzy bramki, w tym jedną z rzutu karnego, i wygrali mecz 0:3. Dla Świtu była to dziesiąta porażka w trzynastym meczu tego sezonu. Drużyna z powiatu ostrołęckiego jest poważnie zagrożona spadkiem do B-Klasy i jeżeli sytuacja sportowo-organizacyjna nie ulegnie zmianie, to Baranowo od następnego sezonu będzie miało drużynę w najniższej klasie rozgrywek w kraju.

Świt Baranowo – Gryf Kownaty Żędowe 0:3 [0:0]

Świt Baranowo: Darmochwał – W. Gąska, J.Gąska, Kruszewski, Fąk – Chodkowski [Zyra], Rybka, Antoszewski, Piotrowski – Prusarczyk, Panuś