Trwają zapisy do trzeciej edycji Nocnej Ligi Futsalu

Rozpoczęły się przygotowania do organizacji III edycji ostrołęckiej Nocnej Ligi Futsalu. Sezon 2013/14 rusza już 15 listopada.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna
fot. sxc.hu

Rozpoczęły się przygotowania do organizacji III edycji ostrołęckiej Nocnej Ligi Futsalu. Sezon 2013/14 rusza już 15 listopada.

W tegorocznej odsłonie w rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach piłkarskich. Organizatorzy mają nadzieję, że zmiana ta podniesie poziom sportowy ligi, co wpłynie korzystnie na rozwój i popularyzację futsalu w naszym mieście. Z tego względu udział w lidze wziąć mogą zarówno zespoły amatorskie jak i kluby piłkarskie z Ostrołęki i okolic, futsalowe i trawiaste. Jedynym kryterium zgłoszenia jest wiek: zawodnik musi mieć ukończone 18 lat.

Przewidywany jest udział 12-16 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są od 12 października telefonicznie lub e-mailowo. Podstawowym warunkiem udziału jest wpłata wpisowego na konto klubu Jantar Ostrołęka.

Rozgrywki odbywać się będą tradycyjnie w piątkowe wieczory, w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce, w tym roku od godz. 20:00. Zestawienie par poszczególnych kolejek odbędzie się podczas losowania na spotkaniu organizacyjnym kierowników drużyn, które odbędzie się 11 listopada.

Zgłoszenia:
tel. 504 063 377,
e-mail: jantar-ostroleka@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu