Bursztynowa głównym sponsorem OSPY 2013

Głównym sponsorem Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA 2013 jest Galeria Bursztynowa, a dokładniej spółka Narev Inwestycje, która jest właścicielem Bursztynowej. Już drugi rok z rzędu właściciele firmy postanowili wspomóc jako główni sponsorzy to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Ostrołęce.
Ostrołęka > Kultura
Fot. ospa.ostroleka.pl

Głównym sponsorem Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA 2013 jest Galeria Bursztynowa, a dokładniej spółka Narev Inwestycje, która jest właścicielem Bursztynowej. Już drugi rok z rzędu właściciele firmy postanowili wspomóc jako główni sponsorzy to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Ostrołęce.

Warto przypomnieć, że nie jest to jedyna forma pomocy firmy dla lokalnej społeczności. W ciągu ostatnich trzech lat Galeria Bursztynowa przeznaczyła łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych na współfinansowanie imprez kulturalnych, festynów rad osiedli, pomocy dla uczniów oraz na cele sportowe.

OSPA 2013 odbędzie się w dniach 15-16 listopada. Do Ostrołęki przyjadą soliści i zespoły kabaretowe, stojący u progu kariery wykonawcy profesjonalni oraz uzdolnieni amatorzy z różnych stron Polski. Artystów oceniać będzie jury w składzie Elżbieta Jodłowska, Krzysztof Jaślar, Teresa Drozda, Władysław Sikora. Koncerty konkursowe oraz towarzyszące dadzą widzom – jak co roku – porcję rozrywki na wysokim poziomie.

15 listopada
prowadzenie – Noł Nejm
godz. 18:00 I koncert konkursowy, bilet 10 zł
godz. 21:00 II koncert konkursowy, bilet 10 zł

16 listopada
prowadzenie – Kabaret Nowaki
godz. 19:00 Koncert Laureatów
„Wieczni chłopcy” – program Kabaretu K2
„Frak’n’roll” – program Grupy MoCarta
„Law, law, law…” – spektakl autorstwa Władysława Sikory w wykonaniu kabaretów zielonogórskich
bilet 80 zł

Bilety na OSPĘ 2013 można kupować od 17 października, od godz. 15:00, w kasie kina „Jantar”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu