Rzekunianka Rzekuń wiceliderem A-Klasy. Pewna wygrana z Jutrzenką

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń znajdują się w świetnej formie podczas rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2013/14. Podopieczni Łukasza Załęskiego w ubiegłą niedzielę pokonali Jutrzenkę Unieck 2:0 i awansowali na pozycję wicelidera ligi.
Rzekuń > Sport > Piłka nożna

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń znajdują się w świetnej formie podczas rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2013/14. Podopieczni Łukasza Załęskiego w ubiegłą niedzielę pokonali Jutrzenkę Unieck 2:0 i awansowali na pozycję wicelidera ligi.

W niedzielnym spotkaniu zawodnicy z Rzekunia przez dłuższy czas nie mogli strzelić bramki mądrze broniącym się gościom z powiatu płońskiego. Dopiero na dziewięć minut przed końcem Kamil Kowalczyk pokonał bramkarza Jutrzenki. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 i stało się jasne, że to Rzekunianka zainkasuje trzy punkty za ten mecz.

Zespół z Rzekunia znajduje się na drugim miejscu w tabeli po dziewięciu seriach gier. Do lidera – GKS Strzegowo – traci dwa punkty.

Rzekunianka Rzekuń – Jutrzenka Unieck 2:0 [0:0]
bramki dla Rzekunianki: Kowalczyk [dwie]