Dwie bramki Gwiazdy po powrocie. Tęcza pokonała Nadnarwiankę

Tęcza JBB Łyse pokonała Nadnarwiankę Pułtusk 4:2 w meczu dziewiątej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem meczu został Adrian Gwiazda, który powrócił do gry po pauzie wymuszonej czerwoną kartką. Snajper Tęczy zdobył dwa gole.
Łyse > Sport > Piłka nożna

Tęcza JBB Łyse pokonała Nadnarwiankę Pułtusk 4:2 w meczu dziewiątej kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem meczu został Adrian Gwiazda, który powrócił do gry po pauzie wymuszonej czerwoną kartką. Snajper Tęczy zdobył dwa gole.

Do przerwy Tęcza prowadziła 1:0. W drugiej połowie goście próbowali odrabiać straty, lecz każda bramka wyrównująca doczekała się szybkiej odpowiedzi w postaci kolejnej bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego. Ostatecznie Tęcza wygrała 4:2 i po dziewięciu kolejkach jest na ósmym miejscu w tabeli.

Dwa gole dla miejscowych zdobył Adrian Gwiazda, pozostałe dwa gole były autorstwa Pawła Magdaleńskiego i Krzysztofa Szymańskiego. Dla Nadnarwianki gole strzelili Patryk Bartczak i Piotr Cywiński.

Tęcza JBB Łyse – Nadnarwianka  Pułtusk 4:2 [1:0]
gole dla Tęczy: Adrian Gwiazda [dwa], Paweł Magdaleński, Krzysztof Szymański