Bartnik i Świt zremisowały w derbach powiatu

Bartnik Myszyniec zremisował ze Świtem Baranowo 1:1 w pierwszej kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Derby powiatu ostrołęckiego były ciekawym widowiskiem, lecz podział punktów nie zadowolił żadnej z ekip.
Baranowo > Sport > Piłka nożna

Bartnik Myszyniec zremisował ze Świtem Baranowo 1:1 w pierwszej kolejce A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Derby powiatu ostrołęckiego były ciekawym widowiskiem, lecz podział punktów nie zadowolił żadnej z ekip.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla myszynieckiego Bartnika. Już w drugiej minucie meczu beniaminek A-Klasy wyszedł na prowadzenie. Artur Warych wykorzystał błąd obrońcy, wyszedł sam na sam, minął bramkarza i strzałem do pustej bramki zdobył pierwszego gola w tym meczu. Przyjezdni wyrównali w 21. minucie. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego spadła wprost na głowę niepilnowanego Adriana Wołejszo i ten precyzyjnym strzałem pokonał Marka Lisa.

Do przerwy było 1:1 i taki sam wynik utrzymał się do końca spotkania, mimo ambitnych ataków gospodarzy w drugiej połowie meczu. Bartnik zremisował ze Świtem, obie drużyny dopisały do swojego dorobku pierwszy zdobyty punkt.

Bartnik Myszyniec – Świt Baranowo 1:1 [1:1]