Gwiazda już strzela. Tęcza Łyse zremisowała w Słoszewie [FOTO]

Tęcza JBB Łyse zremisowała z Gladiatorem Słoszewo 2:2 w meczu 3. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Obie bramki dla podopiecznych Kazimierza Puławskiego strzelił król strzelców ubiegłego sezonu „okręgówki” – Adrian Gwiazda.
Łyse > Sport > Piłka nożna

Tęcza JBB Łyse zremisowała z Gladiatorem Słoszewo 2:2 w meczu 3. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Obie bramki dla podopiecznych Kazimierza Puławskiego strzelił król strzelców ubiegłego sezonu „okręgówki” – Adrian Gwiazda.

Pierwszą bramkę niedzielnego spotkania strzelił Gladiator, na listę strzelców wpisał się Hubert Kozłowski. Jeszcze przed przerwą Tęcza doprowadziła do wyrównania – z rzutu karnego gola dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelił Adrian Gwiazda.

W drugiej połowie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Ponownie dał znać o sobie Gwiazda, strzelając swojego drugiego gola w meczu. Niestety, zawodnicy z Łysych nie utrzymali prowadzenia do końca spotkania. W ostatnich minutach tego emocjonującego starcia wyrównanie na wagę jednego punktu dał gospodarzom Kamil Dobiasz.

Po trzech kolejkach Tęcza JBB Łyse ma na swoim koncie pięć punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli z czteropunktową stratą do lidera, którym jest Korona Szydłowo.

Gladiator Słoszewo – Tęcza JBB Łyse 2:2 [1:1]