W Goworowie zmierzyli się młodzi łyżworolkarze [FOTO]

Gminny Ośrodek Kultury w Goworowie zorganizował zawody dla łyżworolkarzy. Była to kolejna z atrakcji, którą instytucja przygotowała podczas wakacji z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. Na dzieci czekają jeszcze wycieczki do Warszawy i Lublina, turnieje sportowe oraz rajd rowerowy.
Goworowo > Nasze sprawy
Fot. Paulina Laskowska / epowiatostrolecki.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Goworowie zorganizował zawody dla łyżworolkarzy. Była to kolejna z atrakcji, którą instytucja przygotowała podczas wakacji z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. Na dzieci czekają jeszcze wycieczki do Warszawy i Lublina, turnieje sportowe oraz rajd rowerowy.

W goworowskich zawodach łyżworolkarzy wzięli udział uczniowie szkół podstawowych. Każdy z uczestników musiał mieć ochraniacze oraz kask. Zawody polegały na pokonaniu wyznaczonej trasy z przeszkodami na czas.

Najlepsze okazały się w tej dyscyplinie dziewczęta. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Majkowska, druga była Nicole Głażewska, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Konrad Botwina.
Zawody dla łyżworolkarzy były kolejną z atrakcji, które dla najmłodszych przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Goworowie. Młodzież miała już okazję wzięcia udziału w spływie kajakowym rzeką Orz.

Na najmłodszych podczas wakacji czeka jeszcze wiele atrakcji. Już w najbliższy piątek, 19 lipca, wezmą udział w turnieju unihokeja. Jeszcze w lipcu odbędą się także półkolonie w Lipiance i kolejny spływ kajakowy.

W sierpniu młodzież pojedzie na wycieczkę do Lublina oraz do Warszawy. Rozegrane zostaną również turnieje siatkówki i piłki nożnej. Na zakończenie wakacji planowany jest rajd rowerowy.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w poszczególnych zajęciach przyjmowane są w siedzibie GOKSiR lub telefonicznie, pod numerem 29 761 52 46. Niektóre z atrakcji są odpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu