Kontrowersyjny gol i niesamowity doping kibiców Narwi [FOTO, WIDEO]

To nie było dobre popołudnie dla kibiców ostrołęckiej Narwi. Zgromadzeni na stadionie przy ul. Witosa dopingowali głośno, lecz musieli obejrzeć porażkę swoich ulubieńców. Narew uległa MKS-owi Przasnysz 0:1.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Przewaga optyczna w pierwszej połowie należała do gości, lecz to Narew Ostrołęka wyprowadzała groźne kontrataki. Po jednym z nich w świetnej sytuacji znalazł się Karol Pietrasiak, lecz nie trafił czysto w piłkę wślizgiem i nie zdobył gola. W innej sytuacji, po rzucie rożnym, dobrą interwencją popisał się golkiper Przasnysza.

MKS zdobył gola pod koniec pierwszej połowy. Szczęśliwym strzelcem bramki okazał się Paweł Olszewski. Bramce towarzyszyło sporo kontrowersji, kibice Narwi – którzy licznie stawili się na meczu i rewelacyjnie dopingowali ostrołęckich zawodników – głośno wyrażali swoją dezaprobatę, uważając, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej po tym jak odbiła się od poprzeczki. Sędzia jednak gola uznał i to MKS prowadził 1:0.

Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Narew musiała uznać wyższość gości, którzy zapisali na swoim koncie trzy punkty.

Narew Ostrołęka – MKS Przasnysz 0:1 [0:1]