Trwa fatalna passa Kurpika Kadzidło

Kurpik Kadzidło przegrał z KS Pniewo 3:4 w meczu zaległej 17. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Spotkanie było dość wyrównane i drużyna z Kadzidła miała szansę na korzystny wynik, lecz zabrakło piłkarskiego szczęścia.
Kadzidło > Sport > Piłka nożna

Kurpik Kadzidło przegrał z KS Pniewo 3:4 w meczu zaległej 17. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Spotkanie było dość wyrównane i drużyna z Kadzidła miała szansę na korzystny wynik, lecz zabrakło piłkarskiego szczęścia.

W pierwszej połowie tego spotkania padła tylko jedna bramka. Strzelili ją zawodnicy z Pniewa. Worek z golami rozwiązał się dopiero w drugiej części gry. Kadzidlańscy piłkarze doprowadzili do wyrównania i wydawało się, że zaczynają kontrolować przebieg meczu. Niestety, następnie dali sobie strzelić dwie bramki.

Kurpikowi Kadzidło udało się jednak wyrównać. Wynik 3:3 nie utrzymał się jednak długo. Pniewo strzeliło zwycięskiego gola w ostatnich minutach meczu. Ambitna walka nie wystarczyła i Kurpik zanotował kolejną porażkę, która przybliża widmo spadku do B-Klasy.

Kurpik Kadzidło – KS Pniewo 3:4 [0:1]