Narew Ostrołęka bez bramek w wyjazdowym meczu

Narew Ostrołęka zremisowała z Bzurą Chodaków 0:0 w spotkaniu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej. Mecz został rozegrany w strugach deszczu, co na pewno wpłynęło na jakość gry obu drużyn.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Narew Ostrołęka zremisowała z Bzurą Chodaków 0:0 w spotkaniu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej. Mecz został rozegrany w strugach deszczu, co na pewno wpłynęło na jakość gry obu drużyn.

Optyczną przewagę w pierwszej połowie miała Narew Ostrołęka. Nie przełożyło się to jednak na gole, głównie dzięki dobrze dysponowanemu bramkarzowi gospodarzy. Bzura doszła w tej odsłonie meczu do tylko jednej sytuacji podbramkowej, lecz piłkę pewnie złapał Andrzej Łyziński.

W drugiej części meczu kibice oglądali jeszcze słabsze widowisko. Straty, nieudane podania i niewymuszone błędy – tak można podsumować tę połowę. Warto dodać, że mecz toczył się w złych warunkach atmosferycznych, padał deszcz, co na pewno wpływało na jakość gry obu drużyn. W 71. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Michał Lelujka i do końca meczu Narew grała w osłabieniu.

Bzura nie ruszyła do zmasowanych ataków i broniła korzystnego dla niej remisu. Sędzia zakończył spotkanie przy wyniku 0:0.

Bzura Chodaków – Narew Ostrołęka 0:0