Kolejna wygrana: Narew Ostrołęka wiceliderem IV ligi!

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 2:0 w wyjazdowym zaległym meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej. W grupie północnej od niebiesko-czerwonych lepszy jest już tylko Huragan Wołomin, który wyprzedza ostrołęczan o pięć punktów.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 2:0 w wyjazdowym zaległym meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej. W grupie północnej od niebiesko-czerwonych lepszy jest już tylko Huragan Wołomin, który wyprzedza ostrołęczan o pięć punktów.

Pierwszego gola strzelił Michał Lelujka, wykorzystując sytuację podbramkową jaką Narew stworzyła sobie w 41. minucie. Do przerwy wynik już się nie zmienił i niebiesko-czerwoni schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie udało się jeszcze raz „ukąsić” gospodarzy z Raciąża. Podopieczni Marcina Romana bramkę zdobyli na 120 sekund przed końcem meczu. Szczęśliwym strzelcem był Mateusz Pełtak, który trzy minuty wcześniej pojawił się na boisku.

Narew Ostrołęka dzięki temu zwycięstwu awansowała na drugie miejsce w tabeli. Do lidera – Huraganu Wołomin – ostrołęczanie tracą pięć punktów.

Błękitni Raciąż – Narew Ostrołęka 0:2 [0:1]