Świt Baranowo przegrał przed własną publicznością

Świt Baranowo przegrał z Wkrą Sochocin 1:2 w meczu 18. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Obecność prawie setki kibiców nie pomogła gospodarzom, którzy w drugiej połowie zmarnowali wypracowaną przewagę.
Baranowo > Sport > Piłka nożna

Świt Baranowo przegrał z Wkrą Sochocin 1:2 w meczu 18. Kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Obecność prawie setki kibiców nie pomogła gospodarzom, którzy w drugiej połowie zmarnowali wypracowaną przewagę.

Przez całą pierwszą odsłonę przewaga należała do gospodarzy, lecz udokumentowano ją dopiero w 44. minucie. Szybką akcję Mateusza Rybki wykończył Karol Antoszewski i na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu Świtu 1:0.

Po przerwie wicelider z Sochocina doszedł do głosu, podczas gdy baranowscy piłkarze cofnęli się do defensywy. Goście już w 51. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Dawida Nawrockiego. Druga bramka dla Wkry padła na niespełna dwadzieścia minut przed końcem. Po rzucie rożnym akcję zamknął Fabian Lewandowski i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Wynik nie uległ już zmianie i Wkra wygrała na trudnym terenie w Baranowie 1:2.

– Dziś przegraliśmy zasłużenie. Powtórzę to co mówiłem po jesiennym meczu z tą ekipą: Sochocin gra najlepszą piłkę w A-klasie – powiedział po meczu dla oficjalnej strony internetowej Świtu pomocnik tego klubu, Paweł Kuzia.

Świt Baranowo – Wkra Sochocin 1:2 [1:0]
Antoszewski – Nawrocki, Lewandowski

Świt Baranowo: Darmochwał – Perzanowski, Kruszewski, Gąska, Kaczyński [M. Białczak], Rybka, Ogonowski, Kuzia, Antoszewski, Wołejszo [Kalwasiński], Chodkowski.