Nowa przychodnia w Goworowie otwarta [FOTO]

W Goworowie została otwarta nowa przychodnia lekarska Vita-Med. Mieszkańcy gminy będą w niej korzystać z usług ginekologa, kardiologa i psychiatry.
Goworowo > Nasze sprawy
Fot. Paulina Laskowaska / epowiatostrolecki.pl

W Goworowie została otwarta nowa przychodnia lekarska Vita-Med. Mieszkańcy gminy będą w niej korzystać z usług ginekologa, kardiologa i psychiatry.

W otwarciu nowej przychodni uczestniczyła liczna grupa zaproszonych gości.

– Zaprosiliśmy włodarzy gminy, znajomych, przyjaciół oraz proboszcza parafii Goworowo, który poświęcił budynek – powiedział nam Andrzej Słomski, właściciel przychodni. Podczas otwarcia nie zabrakło lampki szampana, poczęstunku, prezentów oraz serdecznych gratulacji od gości.

W nowo wybudowanej przychodni mieszczą się gabinety lekarzy rodzinnych i pielęgniarek środowiskowych – tak jak to było do niedawna w starej przychodni. Zasadnicza zmiana dotyczy rehabilitacji medycznej.

– W starym budynku sytuacja lokalowa była bardzo trudna. W nowym mamy znacznie większy gabinet do fizjoterapii i kinezyterapii, mamy również dużo więcej sprzętu do ćwiczeń. Na pewno wpłynie to na poprawę odzyskiwania sprawności fizycznej przez pacjentów – mówił Słomski.

W nowej przychodni przyjmować pacjentów będą również – ginekolog, kardiolog i psychiatra. I na tym się nie skończy, bo właściciele planują rozmowy z lekarzami innych specjalności.

Przychodnia została otwarta w piątek, 5 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu