MKS Narew Ostrołęka rozgromiła drużynę z Troszyna

W Ostrołęce na sztucznej nawierzchni MKS Narew Ostrołęka podejmowała KS CK Troszyn. Piłkarze ostrołęckiej Narwi rozgromili przeciwników 8:0.
Ostrołęka > Sport > Piłka nożna

Duża przewaga Narwi w polu i skuteczna gra w ataku w pierwszej połowie dała im prowadzenie 3:0. W drugiej połowie tendencja ta została utrzymana. Częściej w posiadaniu piłki byli nasi gracze.

Skuteczniejsze ataki i celne strzały w światło bramki przeciwników to obraz drugiej połowy. Jak powiedział nam prezes MKS Narew Robert Bartkowski „trener Marcin Roman zdecydowanie zmienił system prowadzenia treningów, co widać po wynikach osiąganych przez zawodników Narwi”.

– Każdy trening to podnoszenie umiejętności piłkarskich przez zawodników, a nie mocowanie się z ciężarami, co powoduję utratę szybkości i zwinności graczy – podkreślał Bartkowski.
Piłkarze Strzelający bramki w tym spotkaniu: Pietrasiak 2, Pełtak 2, Lelujka, Dzwonkowski, Niedźwiecki, Nowak.

MKS Narew Ostrołęka – KS CK Troszyn 8:0
MKS Narew: Pełtak, Skorupka, Łyziński, Dawidzki, Gawrych, Stachowicz, Górski, Lelujka, Dzwonkowski, Strzeżysz, Kubat oraz Rymek, Rupacz, Gontarz, Jóźwiak, Pietrasiak, Wiski, Wargulewski, Lutrzykowski, Niedźwiecki, Mierzejewski.

Mecz sparingowy rozegrano w sobotę, 16 marca, w Ostrołęce.