Rusza nabór wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych 2013

Od 15 marca rozpoczyna się nabór wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW oraz płatności rolnośrodowiskowej.
Baranowo > Rolnictwo
banknoty
Fot. epowiatostrolecki.pl

Od 15 marca rozpoczyna się nabór wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW (pomocy finansowej z tytułu wspierania gospodarowania na obszarach górskich i innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania) oraz płatności rolnośrodowiskowej.

Wnioski należy składać do biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 15 maja 2013 roku.

Wnioski złożone po 15 maja 2013, ale nie później jak do 10 czerwca 2013 roku zostaną rozpatrzone przez ARiMR, z tym, że za każdy roboczy dzień opóźnienia kwota przyznanej płatności zostanie pomniejszona o 1 proc.

Zmiany do wniosków można składać do 31 maja 2013 roku. Formularz zmiany złożony po 31 maja 2013 roku, lecz nie później jak do 10 czerwca 2013 roku spowoduje pomniejszenie płatności (odnoszącej się do powierzchni działek rolnych w stosunku, do których dokonano zmian zwiększających płatność na tych działkach lub do powierzchni działek rolnych dodanych do wniosku formularzem zmiany) o 1 proc. za każdy dzień roboczy opóźnienia licząc od 3 czerwca 2013 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane oznaczone są symbolem *

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu